Červen 2011

Potřeba něco napsat

11. června 2011 v 19:31 | Wiki |  Můj život
Chodí sem vůbec někdo? :D Beztak ne, ale co už, mám náladu něco psát, tak se jdu vypsat ze svých pocitů :D
V pondělí sem objevila na své nožičce záhadný velký červený flek :D A přímo v tom místě kaj sem měla předtím klíště, takže sem šla ve středu k doktorovi a ten že mám boreliózu, takže mám na 3 týdny antibiotika. Do školy chodit můžu, to zas jo, zas tak závažné to není :D To bych ani nepřežila kdybych nemohla do školy protože teďka píšem ze všeho písemky a zkouší a já si ty písemky musím napsat protože skoro ve všech případech mi jde o známku, bo mám skoro všude nerozhodně :D Už sme psali z matiky, na to sem se šrotila celý víkend předtím :D a dostala sem za 2 takže i na vízo 2 :) a příští týden píšem z frániny, ajiny, dějáku, ekonomiky, čejáku, zkoušení z ajiny, atd.. :D A ještě mě čeká zkoušení z dějáku :/ Je toho vážně moc, ale snad to dám :)
Dneska sem si barvila vlasy. Na červeno. Alespoň to mělo být červené :D jenže se to nějak nepovedlo :D Já měla předtím totiž černé vlasy, a jak mi to odrůstalo tak nahoře sem to měla už úplně odrostlé takže tam to mám úplně šíleně červené a zbytek je tak tmavě červený až černý :D A do toho mi bčas ještě prosvítá moje původní barva - hnědá :D Takže vypadám vážně úžasně :///
Foto:
Nejde to tu moc vidět, ve skutečnosti je to 1839956x horší :D
Ale tak počkám pár týdnů a přebarvím to znova :D Budu nějakou dobu hold vypadat jak debil :D
(Mimochodem vidíte jak mám červený xicht, bílý krk, a dál zase červené? :D Docela úchylné což :D Takový přechod... Trošku spálené, nevadí, já musím mít vždycky něco extra :DD)

S Rosťou sem už víc jak 3 měsíce :) Což vůbec nechápu já nikdy s nikým nebyla tak dlouho (né že bych těch synků už měla.. :D) Ale je to s ním fajn :) On je uplně užasnýýýýý :) Sice se poslední dobou vidíme tak 2x za týden a příští týden se neuvidíme asi vůbec - kvůli škole :( ale už se těším na prázky :) Aspoň budu mít víc času :))) Jestli to semnou teda vydrží do té doby :DDD

Přemýšlím jestli jít o prázkách do kina na Harryho Pottera :) Úplně se těším na ten poslední díl. Na tu bitvu v Bradavicích. Si to vždycky představuju jak čtu tu knížku, kterou sem přečetla už tak 94564x :D, ale chci prostě vidět jak to zfilmovali :) Doufám že to uplně nedoku*vili :/ :D Jenže nevím, nikdo není zrovna moc ochotný na to semnou jít :D A samotné se mi nechce :D Ale prostě chci to vidět co nejdřív a né čekat až to bude na netu :D No uvidíme :)

Tak sem se vypsala tak se mějte jestli to někdo čte :D :)))