Leden 2009

12 Citátů

29. ledna 2009 v 15:54 | KlaAaruSh |  Citáty,Motta,Přísloví
Tohle mi kdysi někdo poslal mailem. :)
1. Žádný muž či žena není hoden tvých slz a ten, co je, tě nerozpláče.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vysvědčení...

29. ledna 2009 v 14:46 | KlaAaruSh |  Můj život
...pro někoho je to hotová katastrofa, jiní se na něj zase těší a ten zbytek to vůbec nebere na vědomí.

Thomas Froce & Smažený sýr =D

28. ledna 2009 v 19:12 | KlaAaruSh |  Můj život
Ahojík :)
Dneska bylo dcl "super" ve škole :)
je to schválně v uvozovkách ptž ve škole to přece nemůže být super xD
Sice byla dcl i nuda ale to se nepočítá =D
První hodinu sme měli zase matiku :-!
no to sem zase spala ptž ty kecy co ona furt mele dokola... :D
pk byla chemie..
sme psali test z atomů, molekul atd..
no první čast sem měla dobře i když sem si myslela že sem to totálně zvrtala ale tu druhou čast.. no ta byla blbě celá =D
no pk sme měli výtvarku...

Lojzík + Mandarinka

26. ledna 2009 v 18:09 | KlaAaruSh |  Moje Fotky
Sem dneska procházela s foťákem kolem Lojzíkovy klece a nafotila asi 10 fotek :D jenže polovina z nich byla totálně na nic, protože sem to fotila jen tk ani sem nevědela kam to míří takže tam na některých fotkách nebylo nic :D tk sem to projela a zbylo 5 jeho fotek, tak tady je máte =)


Roztomilý kousek čumáčku :P


Další Řetězáky :)

23. ledna 2009 v 19:03 | KlaAaruSh |  Řetězáčky
4 knihy které mě dostaly:
HP všecky díly krom 2 ( ta mě moc nebavila ) a 7 ( ptž ji ted zrovna čtu xD )
Jahodová láska
Lola Rose
Půlnoc
4 kapely, které mě chytly hned prvním poslechem:
My Chemical Romance
Disturbed
Linkin Park
System Of A Down
4 státy, které bych chtěla procestovat:
Anglie
Karibik
Francie
USA
4 nejoblíbenější sporty:
jízda na kole
lyžování
občas plavání
aaa sáňkování třeba =D xD
4 místa, kde se mi nejvíc líbilo:
Řecko
Železná Ruda
Praha
Bulharsko
4 blogy, které můžou pokračovat:
jednou udělám výjimku a napíšu sem někoho :D
tk třebaaa


>> Ahóóóój =) <<

20. ledna 2009 v 18:28 | Klaarushkaa :-* Love You :-* |  Můj život
Ahoj :)
Normalně vám musim něco řict =D jo týka se to vysvědčení xD normalně ja upe zbožnuju tu naši matikařku xD mi totiž vychazelo 2-3 (spíš teda ta trojka =D) a ona mi dala 1 !! jako chapete to ?! :D a eště řikala že pry nebere jen průměr známek ale i to jak dělame domací ukoly jak se hlasime atd.. :D no že bych se nějk extra hlasila to teda fakt ne =D jako sem samozřejmě HAPPY !! :-* ale nechapu to xD i když minulý rok mi tež vychazelo 2-3 a tež mi dala jedničku xD :) nj sem chytra to vite.. :D xD no to je wšecko co sem vam chtel řict :D a eště to že z fyziky budu mit tež 1 !! :) i když absolutne nic nechapu ale to je už jedno že xD to se už neřeši =D a co vychazi vam ?? :) no dobře tk mi to nepište mi to newa xD
A taky sem si ted na jednom blogu našla článek o testování výrobků na zvířatech :'( je to strašne jak sou ti lidi hnusní !!! :( zitra sem z toho blogu zkopčim nějake firmy které testujou na zviřatech :( chtěla sem sem dat i fotky těch zvířat ale ja se na ty fotky prostě diwat nemužu :( když si představim jak ty zviřata trpí jen kvuli tomu abysme mohli my být nadherni. ... :'( připadá mi to šílené !! Někdo si třeba ani neuvědomuje kolik zvířat kvuli tomu trpí... :( no už to tu rači nebudu rozebirat =) chtěla sem tu napsat eště něco pozitivního ale jaksik mě už nic nenapadá... =) tak sem dam apson obrázek žirafy :)

Karcoolka - Šílený kozel

20. ledna 2009 v 15:04 | KlaAaruSh |  Videa + Písničky

Na začátku:
Babčaaa Pakitová
To nejde i kdybych chtěl,
sem kouzlem zakletej
prokletí už trvá spousty dní,
Teď musím zpívat to co chtěl bych říct.


Kouzla >> B, C, D

18. ledna 2009 v 19:39 | Klarush |  Kouzla

B

Balit
Formule na zabalení a složení věcí. Patří k zaklínadlům pro domácnost.

Bombarda
Dokáže např. vyrazit dveře (použila Hermiona při záchraně Siriuse). Variantu Bombarda Maxima použila Dolores Jane Umbridgeová k probourání zdi do Komnaty nejvyšší potřeby (ve filmu, v knize se do komnaty vůbec nedostala). Kouzlo se vyskytuje pouze ve filmu, nikoli v knihách.

Bublinové kouzlo
Vyčaruje bublinu vzduchu. Poprvé ho použili Cedric Diggory a Fleur Delacourová ve čtvrtém díle při plnění druhého úkolu Turnaje tří kouzelnických škol.

Brachium enmendo
Kouzlo na opravení kostí. Pokusil se ho použít Zlatoslav Lockhart ve druhém díle na Harryho zlomenou ruku. Výsledkem bylo, že Harrymu z ruky všechny kosti zmizely. Brachium znamená pažea enmendo spravuji.

Bona hasamentu
Léčivé kouzlo od Severuse Snapea.

Několik řetězáku :)

17. ledna 2009 v 22:21 | KlaAaruSh |  Řetězáčky
Čauvec..! zdaaar xD
Nakupuješ rád/a? podle toho co :D ale jako jinak i jo :)
Jaký je u vás počasí? venku je sice sniih ale když sem tm byla dneska bylo dcl teplo =)
Fouká u vás vítr?trochu
Jaká je u vás teplota? asi už zima
Máš rád/a zvířata? jistě že jo :)

Šestileté děti se chtěly vzít, tak letěly do Afriky

17. ledna 2009 v 10:46 | KlaAaruSh |  Články
Berlín - Romantická láska může zasáhnout lidi v každém věku. Potvrzuje to případ dvou zamilovaných německých dětí starých šest a sedm let, které se pokusily odletět na Nový rok do Afriky a tam se vzít.
Jejich snaha o "věčnou lásku pod věčným sluncem" skončila naštěstí už na nádraží v Hannoveru, informovala německá policie.
Během silvestrovského večera barvitě líčil šestiletý Mika dvěma dcerkám nové družky svého rozvedeného otce, jak nádherné prázdniny strávil v létě v Itálii.
Vzájemné sympatie mezi ním a sedmiletou Annou-Lenou vzrůstaly a děti pocházející z neúplných rodin během noci vymyslely plán, jak prožít společný život plný lásky pod nebem pokud možno ještě teplejším, než je Itálie.
"Mika a Anna-Lena se mají velmi rádi a rozhodli se uzavřít sňatek v Africe, kde je teplo. Mladší sestřičku, pětiletou Annu-Bell, si rozhodli vzít s sebou jako svědka na svatbě," řekl agentuře AFP policejní mluvčí Holger Jureczko.
Ráno na Nový rok si trojice sbalila zavazadla. Vzala si sluneční brýle, plavky a vybavení na pláž a trochu lehkého oblečení, vždyť jedou do teplých krajin. Na cestu pak nějaké zásoby pochutin.

Místo Afriky viděly policejní celu


Achjooo

15. ledna 2009 v 13:43 | KlaAaruSh |  Můj život
Zdar lidi :D
jak se vede ?? co škola ?? jake vam vychazi znamky na vysvedčeni ?? :D
no u mne dcl blbý :D ... Včera sme psali z matiky pololetku ... dostala sem sice 2 ( což je super bo dvojku sem dostala jen ja a zuzii :D ostatni dostali 3,4, a 5 :D.. jen Kubaaa je mooc chtyry bo dostal jako jediny 1 :D ) ale pruměr mi vycházi na 2,4 :( :D... a jako jesi mi učitelka da na vizo 3 tak normalně už skočim pod to auto !! :D ... jendou sem to zkoušela (jako skočit pod auto) ale zrowna kolem žadne nejelo :( xD smuuula no xD :D
A jako sme dneska psali diktát i pololetku z čejaku !! :D... naš třidni kereho mame na čejak we škole neni tak sme v jeden hodine čj psali diktat a pak v rodince pololetku :(... jenže nam jako nikdo předem neřek že budem psat takže to dopadne podle mě hrozne !!! :( a z čejaku mam pruměr 2,1 ... takže dostanu snad 2 :D :) a včera sme měli pracovky...no a tam každej dostane na vízo 1,2 a trojky :D mě vycházelo 1-2 jenže bych uřiteli musela přinest nakej referat o nake howadine tak sem mu řekla že chci rači tu dvojku :D no co je to sice pitomost dostat z pracovek dvojku ale co .. :) ... xD no jako mi už to leze ne mozek ta škola :( ... a ešte furt každej učitel ma plno kecu o tom že znamky z pololeti pak z konce roku a z pololeti w devitce se piše na přijimačky na školy ... jako bysme to newedeli... :D jo taky me furt matka otravuje a pta se me pry na jakou pujdu školu :D kdybych to tak vedela :D ona ma furt plno kecu o tom že musim delat neco normalniho atd.. xD jenže abych byla upřimna me ty jeji kecy nezajimaji !! ja kdybych chtela pujdu klidne na nakou popelařskou školu jesi naka existuje xD :D
No za chwilu jdu zase do školy bo mame ešte odpoledko :(
Tak papa :) :-*

Nemám čas :(

12. ledna 2009 v 14:43 | KlaruSh.. :o) |  Můj život
Nazdárek :D :) moc tu toho nepřibýva že ??!! :D :( nj ja ted wubec nemam čas na blog ani na nic jineho. Musím se pořád učit a učit a učit !! :( už mi to leze krkem... Zrowna ted se učim fyziku ptž zitra pišem kontrolku a ja to vubec neumim :( ... jak bych taky mohla když ve fyzice spíím že :D.. ale jako od začatku roku sem nepochopila ani jedno učivo co sme probirali :D.. možna tak sem pochopila když sme probirali skupenstvi xD nj pevne, kapalne a plynne to snad umi každej že xD ale jinak nic :(.. tak to ted musim došprtat :( ... a taky se učim jednu pisničku do školy :-! Yesterday od Beatles :D jako je to naglicky a eště tu melodii vubec nechapu :D tkže hruuuza :D my ji totiž budem muset zpiwat i na znamky a každy sam :-/ booože xD to bude trapas :D nepřežiju !! :D jeeeestrdeeeej :D:D ... a ve středu píšem eště z matiky čtvrtletku :( no hruuuza :( tam tež toho plno nechapu takže se musim učit :( ... achjoooo... do konce tydne tu asi nic už nedam i když... :D... no tak se mějte :-* Ppppa :)
Jo a pls přihlašte se eště nekdo do bleskoweeeeek !! :D toe rozkaz :D odkaz mate nahoře :) xD


Design - Harry Potter

10. ledna 2009 v 22:02 | KlaAaruSh |  Designy
Takže mam new design :)
Líbí se ?? :)
Nevěděla sem jaký mám udělat ptž ten vánoční už je trapný:D :) no tak sem udělala s Harrym :)...

Původní:
A ikons:

Kouzla >> A

5. ledna 2009 v 16:17 | Klarush |  Kouzla

A

Accio
Přivolávací kouzlo. Většinou se používá v kombinaci s pojmenováním přivolávaného předmětu, například accio koště. Formule pochází z latiny a znamená volám, přivolávám. Většinou se míří směrem k předmětu, kouzlo to zřejmě usnadňuje. Nevyvolává žádné efekty, světlo, paprsky ani jiskry (na rozdíl od Carpe retractum). V knize se objevuje již v prvním díle, Harry jej použil např. ve čtvrtém díle, kdy si v prvním úkolu Turnaje tří škol tímto kouzlem přivolal své koště a poté bylo v sedmém díle často používáno při hledání viteálů.

Acer
U dané věci zaostří hrany.

Accretio
Nechá srůst (např. člověka při dotyku s předmětem).

Aguamenti/Auquamenti
Kouzlí z hůlky fontánku vody. V Bradavicích se učí v šestém ročníku, a v šestém díle knihy se objevuje několikrát. Agua znamená španělsky voda, a pochází z latinského aqua. Mentio je latinsky prohlašuji a augmento je rozmnožuji, zvětšuji. Objevilo se v šestém díle, když je Harry s prof. Brumbálem v jeskyni.

Aqua Erupto
Vytvoří velký a silný proud vody z konce hůlky.

Harry Potter a Tajemná Komnata

4. ledna 2009 v 22:24 | KlaAaruSh |  O filmech
Další díl o kouzelníkovi Harrym Potterovi má název Harry Potter a Tajemná komnata. Harry se musel na letní prázdniny vrátit zpět do Zobí ulice ke své tetičce a strýčkovi. Jednoho dne (bylo to myslím už nějak ke konci prázdnin) k nim přišla návštěva a Harry musel zůstat u sebe v pokoji. Jenže jakmile tam vešel tak spatřil nějakého domácího skřítka, který se později představil jako Dobby. Přišel Harryho Pottera varovat, že se nesmí vrátit do Bradavic, protože se má minulost znovu opakovat. Harry nerozumněl ani slovo tomu co mu Dobby říkal. Skřítek pak zmizel a Harry dostal na okna mříže, protože Dobby pomocí kouzel shodil na jejich návštěvu dort a strýc si myslel že to udělal Harry. Ještě ten večer ale Harryho přišel vysvobodit jeho kamarád Ron Weasley i se svýmy dvěma bratry, Fredem a Georgem. Přiletěli k jeho oknu s mřižema kouzelným autem. Harrymu se podařilo utéct, ale když přiletěli k domu jeho kamaráda, tak maminka od Rona nebyla zrovna nadšená. Později se pomocí letaxu dopraví do Příčné ulice a Harry se tam setká se svým budoucím učitelem obrany proti černé magii, Zlatoslavem Lockhartem. Později když se měli dostat na nástupiště 9 a třičtvrtě, odkud je měl odvést spěšný vlak do Bradavic, tak se Harrymu ani Ronovi nepodaří dostat přez zeď. Rona pak napadne že by se do Bradavic mohli dostat kouzelným autem jeho taťky. Jenže když pak doletí k hradu, tak jejich auto vletí přímo do stromu, kterému se říká vrba mlátička. Později když se dostanou z větví vrby mlátičky a dojdou do Bradavic tak jen o vlásek uniknou vyloučení.

Kresba

3. ledna 2009 v 18:48 | KlaAaruSh |  Ostatní o Harrym Potterovi
Poznali ste někoho ?? :D Ja jen Hagrida, McGonagallovou, Snapeaa ten blonďák bude asi Malfoy :D, pak Brumbála a Prýtovou :D a ten zrzek asi možná Ron :D a jinak neznám :D
zdroj -> harryy.blog.cz

Foto - Řecko

3. ledna 2009 v 18:22 | KlaAaruSh |  Moje Fotky
Z Řecka z prázdnin :P


Vidlák :D

2. ledna 2009 v 23:35 | KlaAaruSh |  Můj život
Čaukyyy :D
Dneska upe prdel ne :D sme šli ven s kámoškou.. a pak k ní domu... ona má na icq uloženého takového psychouše asi 14-ti letého :D a on že se s ní chce furt sejít a má jí napsat na tel. čislo :D no tak sem se nudila a napsala mu :D jo a Zuzii mu říká Vidlák :D:D ...
a tady takový náš malý telefonický rozhovor ( smsky :D )


Klarush:cau jesi se chces sejit tak jedine dneska mam cas do 7 :) na alsaku u hodin... :D stihas to v 17:15?? ... xD
Vidlák:Asi ne. A zitra. A neslo by to tak v 17:30h.
Klarush:zitra nemuzu ... a newim kdy budu mit zas cas :D
Vidlák:A tak v tech 17.30 slo by to. A pokud jo muzu prijit s kamosem.
Klarush:ok...
Vidlák:Tak jo u hodin v 17.30 prijedem busem. jestli pojede jinac pěšo.ju
Vidlák: Mi tam budem 17:35 busem ju. jo a co budem dělat prochazet se nebo co.
Vidlák:Tak bus nam ujel. Tak dem pesky. Tak tam pls pockej.
No my sme se tm s nim samozřejme nesešli že a zustali hezky doma :D... jenže oni byli naci nedočkaví a furt smskovali :( :D